Sökresultat

Annika Hautala

Annika Hautala

Finlands Socialdemokratiska Parti

hautala.annika@multi.fi

004 423 87851

Ritva Karhula

Ritva Karhula

Finlands Socialdemokratiska Parti

ritva.marja.karhula@gmail.com

050 078 7279

Mervi Rantala

Mervi Rantala

Finlands Socialdemokratiska Parti

mervi.rantala23@gmail.com

050 567 0566

Jaakko Koskela

Jaakko Koskela

Finlands Socialdemokratiska Parti

jaskak18@hotmail.com

040 821 2951

Lars Björklund

Lars Björklund

Stadsstyrelsens I viceordförande

Finlands Socialdemokratiska Parti

lars.bjorklund@multi.fi

050 505 1290

Simon Holmstedt

Simon Holmstedt

Finlands Socialdemokratiska Parti

simon.holmstedt@multi.fi

050 589 2532

Ulla Hellén

Ulla Hellén

Finlands Socialdemokratiska Parti

ulla.hellen@gmail.com

050 309 1206

Kari Koskela

Kari Koskela

Stadsfullmäktiges II viceordförande

Finlands Socialdemokratiska Parti

kari.koskela@ppa.inet.fi

040 066 9764

Kenneth Huumarsalo

Kenneth Huumarsalo

Specialungdomsledare, Tukipolku-handledare

Finlands Socialdemokratiska Parti, Ungdomsbyrån

kenneth.huumarsalo@jeppis.fi

050 086 8155