Sökresultat

Lina Karlsson

Lina Karlsson

Individhandledare

Station Lotsen, Sysselsättningsenheten

lina.karlsson@jakobstad.fi

044 785 1582

Ann-Christine Krooks

Ann-Christine Krooks

Arbetshandledare

Station Lotsen, Sysselsättningsenheten

ann-christine.krooks@jakobstad.fi

044 785 1521

Taina Karvonen

Taina Karvonen

Handledare, rehabiliterande arbetsverksamheten

Sysselsättningsenheten

taina.karvonen@jakobstad.fi

044 785 1435

Annika Lill-Sundqvist

Annika Lill-Sundqvist

Socialkoordinator

Sysselsättningsenheten

annika.lill-sundqvist@jakobstad.fi

044 785 1690

Sabina Nynäs-Finström

Sabina Nynäs-Finström

Handledare, rehabiliterande arbetsverksamhet

Sysselsättningsenheten

sabina.nynas-finstrom@jakobstad.fi

044 785 1536

Sandra Ström

Sandra Ström

Socialkoordinator

Sysselsättningsenheten

sandra.strom@jakobstad.fi

044 785 1563

Maria Kivilompolo

Maria Kivilompolo

Kanslist

Sysselsättningsenheten

maria.kivilompolo@jakobstad.fi

044 785 1295

Linn Lassila

Linn Lassila

Handledare, rehabiliterande arbetsverksamhet

Sysselsättningsenheten

linn.lassila@jakobstad.fi

040 146 7991